24 | 02 | 2020

BAL GIMNAZJALNY 2017

"Niech żyje bal ..." śpiewała Maryla Rodowicz i miała rację. Bal gimnazjalny 2017 można śmiało zaliczyć do najlepszych. Uczniowie klas trzecich bawili się fantastycznie w swoim gronie zapraszając również do zabawy nauczycieli. Tradycyjnie na początku gimnazjaliści zatańczyli poloneza. Pani Dyrektor Bożena Lorent pogratulowała młodzieży i życzyła wszystkim udanej zabawy. Podczas balu uczniowie wspominali dobre czasy w murach szkoły w Olszance prezentując pokazy multimedialne, przy których niejednemu uczniowi i niejednej uczennicy łezka w oczku się zakręciła.

tekst i foto: Wioletta Perkowska

więcej fotografii